داره برف میاد

خیلی خوبه

چطور من هیچ خاطره ای از تو توی برف ندارم؟

/ 42 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عليرضا فتحی

سلام! من از طرف تنی چند از دوستان دعوت شدم که اينجارو بخونم! ديدم خالی از لطف نيست اگه منم يه چيزی بگم! اولا که چرا دعوا می کنين؟ يکی از واژگانی که به فرهنگ لغت من اضافه شد واژه چس روشنفکر! است که واژه به حق پر مسماييست ولی قطعا اگه بيشتر می گشتين چيز بهتری می شد پيدا کرد! به نظر من هم حسين هم نسيم و هم پيوند در اين گروه قرار می گيرن ولی اصلا بد نيست تو اين گروه بودن! به هر حال همه دارن تلاش می کنن که حرف بزنن و اين با ارزشه! من به نظرم تنها معنی ای که اينجا داره از چس روشنفکر برداشت ميشه اينه که يه نفر ديگه يه جور ديگه که ما دوست نداريم فکر می کنه! رک گويی و بی پروايی ام خوبه به شرطی که با نيت خوب باشه نه واسه دعوا! ولی در حال بهتر از اينه که آدم واسه مسخره کردن يه نفر ديگه براش دست بزنه! اين کاريه که بچه ها تو مهد کودک می کنن. بدون نام خيلی قشنگ می تونی بنويسی! سعی کن متنای خودتو بنويسی!

عليرضا فتحی

يه چيز ديگه هم بگم! برای اينکه نوشته قبليم تملق نباشه! من نمی گم اين وبلاگه و مال نسيم فارسی و پگاه خوبن يا بدن! ولی به نظرم همشون اولا از يه نوعن! حرفاشون معمولا تکراريه! و معمولا سعی ميشه خواننده چيزی نفهمه از نوشته! نمی دونم شايدم مشکل از من خوانندست! شايدم اصلا خواننده من نيستم! به هر حال وبلاگ يه جاييه که هر کسی هر جوری دوست داره می نويسه و نمی دونم درسته که آدم طبقه بندی کنه وبلاگارو يا نه

bahar

وای باورم نمی شه !!!!

پيوند

منم حس مشابهی دارم

Nasim Sedi

inja man asheghe navido pegaham

عليرضا فتحی

نمی دونم شايد من اجازه نداشتم کامنت بذارم ولی خوب من نظرمو گفتم. فکرم نمی کنم حرفام غير قابل باور باشن. من حاضرم اگه دلتون بخواد راجع بهش بحث کنم. به هر حال بهتر از اينه که برام خدای نکرده آفلاين بذارين و فحش بدين! اين اصلا نشانه خوبی نيست.

حسین

برات آفلاین گذاشتن فحش دادن؟؟؟ :-O فکر می‌کردم «چس‌روشنفکر»ها بی‌آزارن، ولی اینگاه باید موظب خودم باشم!

بهار

من با تو نبودم عليرضا که باورم نميشه! کل اين حرفها باورم نميشه! ولی راستش نظر دقيقترم اينه که پيوند اينا اصلا سعی نمی کنن که غير قابل فهم بنويسن تکراری هم نيستن فقط بايد باهاشون خیلی دوست باشی که بتونی با وبلاگشون ارتباط برقرار کنی !

علیرضا فتحی

من معذرت می خوام که این نوشته هام باعث شد که حسین به خودش اجازه بده بی ادبیشو تکمیل کنه. کسی هم نیومده فحش بده به من! من تو نوشته های قبلیم گفتم وبلاگ حسین و پیوند و نسیم از این نوعن. چون به نظرم صاحب وبلاگ با نوشته های وبلاگ تطابق چندانی نداره. وبلاگ پیوندو و نسیم و پگاه ظاهرشون مثل همه با این تفاوت که وبلاگ پگاه با خودش کاملا مطابقه. باز هم من تو نوشته های قبلیم گفتم معنی ای که اینجا داره از ... برداشت می شه اینه که یه کسی یه جوری می نویسه که ما نمی فهمیم یا دوست نداریم.

حسین

و بدین ترتیب با آخرین «لیش ردن» علیرضا بحث خاتمه پیدا کرد!